× This is the optional category header for the Suggestion Box.

, , ,

More
2 years 2 months ago #71156 by Vaseanip
Replied by Vaseanip on topic Pro smart . Iphon 13


Cumpara Razer Arctech pentru husa Razer Arctech pentru iPhone 13 Pro Max: Canale de ventilatie suplimentare - Colturi intarite cu elastomer termoplastic - Butoane laterale tactile - Compatibil cu incarcatoare wireless si 5G: Orice altceva
Carcasa este foarte frumoasa si durabila. Pastreaza telefonul rece si in siguranta. Dezavantajul este ca functia MageSafe practic nu mai functioneaza. Eu sunt de acord cu asta, deoarece nu o folosesc prea mult, dar daca folositi mult aceasta functie, o alta optiune este cea mai buna pentru dvs.
imi place foarte mult cum arata si cum imi racoreste telefonul. inainte puteai simti caldura telefonului atunci cand il incarci, dar aceasta carcasa te protejeaza de caldura. Merita banii. Multumesc
Suportul media nu a putut fi incarcat.
imi place. Chiar protejeaza.
Sunt un mare fan al carcasei Razer pentru iPhone, am fost foarte multumit de carcasa Razer pentru iPhone X. Aceasta atinge un echilibru perfect intre dimensiuni minime si protectie. Asa ca asteptam cu nerabdare sa primesc carcasa actualizata Razer Arctech pentru noul meu iPhone 13 Pro.
Dar nu o pot face din cauza marketingului pe care ati decis sa il lipiti pe spatele noii carcase. in locul discretului "RAZER" gravat pe spatele carcasei, aveti acum logo-ul verde stralucitor al sarpelui Razer. As fi preferat "RAZER", dar logo-ul este acceptabil. Dar de ce ar fi pus "BY GAMERS FOR GAMERS" in jurul decupajului camerei? Nu toti clientii dvs. au 12 ani si, de multe ori, iPhone-ul va fi folosit in medii in care un grafic "GAMERS" este o prostie.
imi pare rau, dar s-ar putea sa fiu nevoit sa refuz aceasta carcasa. Retineti ca acest lucru este valabil pentru carcasele 13 Pro si Pro Max; carcasele standard pentru iPhone 13 si Mini raman fara "GAMERS",
a cumparat cazul prin razer.com, cazul este foarte premium, dar nu este compatibil cu magsafe asa cum a fost anuntat, incarcator sau accesorii. si se pare ca este o problema de proiectare, deoarece nu exista nici o indicatie pe partea din fata sau din spate a carcasei ca un inel magnetic este acolo pentru a sprijini Magsafe. ce pacat
A cumparat acest caz, cu exceptia unui iPhone 12. Cazul nu a durat un an inainte de a incepe sa cada in afara la pare intre spate si lateral. Suportul lor a spus ca aceasta este o uzura normala si, prin urmare, nu este acoperita de garantie. Nu sunt sigur ce intra in garantia lor daca acest esec nu intra in garantie. Evitati orice Razor.
La inceput, carcasa a fost draguta si si-a facut treaba, dar dupa jumatate de an a inceput sa se destrame, nici macar nu se mai potriveste cu telefonul meu, pot sa scutur telefonul si se misca.
Me ha fascinado es muy comodo al tacto y funciona perfecto con mi iPhone 13 pro max gran compra
Minunat caz minunat. Construit pentru a dura. As fi vrut sa aiba MagSafe. Dar, in afara de asta, este 5stars.


Iphone 13 Chisinau
Iphone 13 mini pret
Aifon 13 pro
Iphone 13 pro albastru
Iphoen 13

Iphone 13 pro max price Moldova



Cumpara LifeProof NEXT SERIES Case pentru iPhone 13 Pro Max si iPhone 12 Pro Max - BLACK CRYSTAL (CLEAR/BLACK): Huse de baza
Mi-a placut foarte mult husa Life Proof Next, pentru iPhone 11 Pro. A durat 2 ani si a fost super durabila. A fost incantat sa o iau pentru 13 meu. L-am pus pe telefon si mi-am dat seama ca butonul de mute / unmute nu se intorcea. Aproape se pare ca nu au actualizat-o pentru a se potrivi cu iPhone 13 pro max. Super dezamagit, returnand. Sper cu adevarat ca vor rezolva acest lucru, deoarece acesta a fost hands down cel mai bun caz pe care l-am detinut vreodata.
Cea mai buna carcasa pe care am avut-o vreodata, cineva a recenzat-o rau din cauza comutatorului de sonerie tot ce trebuie sa faceti este sa va rasuciti in loc sa o alunecati inainte si inapoi ca pe telefonul in sine este foarte durabil si poate rezista la pedeapsa Mi-am scapat telefonul de mai multe ori de cand l-am cumparat pe 1 decembrie si inca arata ca nou, asa ca as recomanda-o cu caldura pentru oricine are 13 pro max sau 12 pro max
Carcasa nu se potriveste cu iPhone 13 pro max - butonul pentru a activa modul silentios al telefonului nu functioneaza. Am incercat sa scot carcasa si sa o pun la loc, dar nu functioneaza. Foarte dezamagit, deoarece imi plac cazurile life proof.
Cazul functioneaza foarte bine. Singura problema pe care am avut-o a fost ca butonul silentios este rupt, asa ca nu pot activa telefonul in modul silentios fara sa-l scot din carcasa
Produs grozav
Am cumparat carcasa prin lifeproof ei insisi nu prin Smart.md, dar las o recenzie pentru a declara cat de rahat este acest lucru.
Spune ca este rezistenta la praf, da, corect. si spune ca este rezistent la apa, ce gluma. De doua ori am primit acest caz abia udat si de ambele ori s-a umplut cu apa. Inacceptabil!
Am cumparat aceasta carcasa pentru a ajuta la atenuarea cantitatii de praf care intra in telefonul meu, deoarece lucrez mult cu beton si atunci cand orice cantitate de apa ajunge in zona in care se afla praful de beton, ei bine, acesta devine beton intarit. Dupa cum va puteti imagina, nu este bine. Deci, daca nu pastreaza apa si nu pastreaza praful, voi trece la carcasa de 30 de dolari pe care am cumparat-o in timp ce asteptam ca Lifeproof sa apara si voi economisi 45 de dolari. Insane



www.smart.md/apple-iphone-13
Iphone 13 128gb silver
Iphone 13 pro ieftin
Iohine 13
CГўt costДѓ iphone 13
Iohone 13


Suportul nu a putut fi incarcat.
Aceasta carcasa este in mod clar cea mai buna de pe piata daca doriti ceva protector, dar si subtire. Am incercat aproape toate carcasele de pe piata, de la carcasele high-end de marca pana la carcasele mai ieftine marca Smart.md. Aceasta atinge tinta pe atat de multe niveluri. Ma bucur foarte mult ca i-am dat o sansa. Este prima mea Otterbox, dar cred ca voi ramane de acum incolo cu aceasta marca si cu aceasta linie Symmetry!
De remarcat, buza camerei este de dimensiunea perfecta pentru ca telefonul sa nu se clatine atunci cand este asezat pe o suprafata plana. Multe dintre celelalte carcase pentru noul iPhone au o problema in care buza camerei iese mult in afara, dar aceasta carcasa este perfecta.
Cand am primit aceasta husa, pe cutie scria iPhone 13 pro max, dar cand am deschis cutia era poate pentru un iPhone 11. in plus, este folosita si murdara! Nu este nici prima data.
Din punct de vedere istoric, Otterbox a facut carcase grozave cu un interior din cauciuc si un exterior din plastic pentru o buna protectie impotriva caderilor. Cu toate acestea, aceasta carcasa speciala este doar o bucata subtire de plastic cu doar o mica bucata de cauciuc pe partile laterale; nu este nici pe departe suficienta protectie pentru a nu scapa telefonul. Aceasta este o reducere masiva a calitatii din partea marcii, iar faptul ca se cer 50 de dolari pentru aceasta bucata de plastic este scandalos. Cumparati-va ceva mai bun, pentru ca aceasta nu va va proteja deloc telefonul.
Deci, aceasta nu este prima sau a doua mea
OtterBox Symmetry, din pacate aceasta nu este cea mai buna achizitie a mea. Nu mi-a placut rama prea groasa, designul este foarte vechi. si spatele este, de asemenea, nu este de inalta calitate. Carcasele pentru iphone 11pro au fost mult mai bune! A trebuit sa cumpar o noua carcasa pentru 13pro.
in prezent, folosind si iubesc. Elegant si durabil. Mi-am scapat telefonul si acest caz a protejat-o de daune.



Please Войти or Create an account to join the conversation.